KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 7314245
nr 731 4245
Pastell
Signerad, Komposition, ramens innermått: 65x48
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 december 2011
kl 17:07:48
100 kr
200 kr
250 kr
300 kr